Projekty

Projektowanie graficzne materiałów przeznaczonych do druku na potrzeby firm i klientów prywatnych to nasza specjalność. Przygotujemy dla Ciebie projekt logo, stworzymy wizytówkę, zaproszenie, papeterię z motywem zaproszenia czy też tablicę reklamową. Świadczymy kompleksowe usługi związane z projektowaniem i przygotowaniem do druku.

Współpracujemy również z profesjonalną drukarnią gwarantując tym samym lepsze ceny, doradzając możliwe opcje i wskazując rozwiązania skuteczne i najbardziej ekonomiczne.

Jeżeli szukasz firmy, która profesjonalnie i skutecznie zrealizuje Twoje zlecenie – nie musisz szukać dalej…

REGULAMIN

§1 Wycena projektu

Wycena projektu następuje po ustaleniu z klientem szczegółów zlecenia. Ostateczna cena projektu zależy od ilości elementów na projekcie oraz jego pracochłonności. Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie.

§2 Wymagania dotyczące dostarczanych materiałów

1.Zlecający wykonanie projektu graficznego zobowiązany jest dostarczyć komplet niezbędnych materiałów w czytelnej i spójnej formie.
Do materiałów zalicza się: cały tekst jaki ma się znaleźć w projekcie, tj. wszelka treść, informacje, hasła reklamowe, dane firmy, zdjęcia, logo, mapy, ewentualne inne materiały do wykorzystania w projekcie
2.Osoba zlecająca projekt oświadcza, że wszelkie materiały, które dostarczyła w celach realizacji projektu są jej własnością lub ma prawo je wykorzystać. W przypadku, gdy dostarczone materiały wchodzą w konflikt z ustawą o prawie autorskim (tj. są czyjąś własnością i są wykorzystywane bez zgody właściciela) pełną odpowiedzialność ponosi zlecający. Projektant ma prawo odmówić wykorzystania materiałów dostarczonych przez zlecającego jeżeli istnieje podejrzenie, że materiały nie są wykorzystywane zgodnie z prawem.
3.Pliki klient dostarcza w formatach ai, psd,  tiff, jpg, pdf, doc (wyłącznie tekst)
4.W przypadku dostarczenia plików w złej jakości  projektant nie odpowiada za jakość wydruku.
5.Ustalony czas realizacji zaczyna się po otrzymaniu wszystkich kompletnych materiałów. Jeżeli materiały przesłane są po godzinach roboczych, ich odbiór przypisany jest na kolejny dzień roboczy.

§3 Poprawki

W cenie zawierają się dwie poprawki i przygotowanie do druku. Każda następna płatna jest dodatkowo. Po otrzymaniu koncepcji projektu zlecający zobowiązany jest (wybrać jedną koncepcje do dalszej pracy) zapoznać się z nią dokładnie (sprawdzić treść i wygląd) i przygotować w punktach listę poprawek do naniesienia. Lista poprawek powinna być czytelna i spójna oraz przesłana w całości – w jednej wiadomości e-mailem lub dostarczona do Projektanta.

§4 Akceptacja projektu do druku i odpowiedzialność

Akceptacja projektu do druku zamyka proces dokonywania zmian ostatecznie. Po dokonaniu akceptacji do druku za wszelkie błędy związane z błędami w treści, za różnice zdań między wspólnikami odpowiada klient. Po akceptacji zlecającego ponosi on pełną odpowiedzialność w przypadku wystąpienia błędów w wydrukowanej pracy, które nie zostały wskazane na etapie projektowania. Projekt zaakceptowany wymaga zapłaty.

§5Inne

1.Każda zmiana założeń w trakcie lub po wykonaniu projektu spowoduje zwiększenie nakładu pracy nad nim i wzrost ustalonej ceny podstawowej (liczba koncepcji, zmiana rozmiaru, zmiana materiałów w trakcie, itp).
2.Całkowicie nowe wytyczne od klienta są traktowane jako nowy projekt.

Co mówią o nas inni?

polecam dopieszczony projekt z uwzględnieniem wszystkich moich nawet najmniejszych poprawek


Kamila Kaczmarzewska

Duży wybór zaproszeń w dobrej cenie. Szybka odpowiedź mailowa w sprawie ustalenia szczegółów. Polecam


Magda Mischa

Nie ma dla nich spraw nie do załatwienie. Bardzo dobry kontakt i szybka realizacja projektu ? Polecam.


Katarzyna M.

Bardzo duży wybór zaproszeń, możliwość dostosowania wnętrza pod siebie, przemiła obsługa. Będę wracać.


Róża Antonik

Szanowni Panstwo,
Bardzo dziekuje za torciki. Ich piekne wykonanie przeszlo moje oczekiwania.
Wspolpraca z Panstwem byla sama przyjemnoscia.
Z pewnoscia zarekomenduje Panstwa uslugi i profesjonalizm moim wszystkim znajomym.
Dziekuje
Magdalena


Magdalena

Jestem bardzo zadowolony z usług, które są świadczone przez Bazar. Eksplodujące pudełka to po prostu rewelacja.


Kamil

Razem z małżonką Izą jesteśmy bardzo zadowoleni. Zaproszenia wyszły idealnie!


Maciej

Zamówienie zostało zrealizowane perfekcyjnie.Dziękuję bardzo!


Ela

Dane kontaktowe

Telefon

+48 516 992 759
/nie odpowiadamy na sms'y/

Adres

ul. Woźna 7/8
61-777 Poznań

E-mail

bazarkreatywny@wp.pl